ایده مد و لباس, بانوان

5 ایده لباس زنانه که لاغر نشانمان بدهد

لباس‌های موجود در دنیای مد بسیار متنوع هستند ولی در حال حاضر بسیاری از خانم‌ها و آقایان به دنبال لباس‌هایی هستند تا اندام خود را لاغرتر نشان دهند؛ ما در این مقاله 5 ایده لباس زنانه که لاغر نشانمان بدهد را برای شما آورده‌ایم و شما با رعایت آن‌ها می‌توانید ظاهر خود را لاغرتر نشان دهید. این کار می‌تواند در هنگام حضور در مهمانی‌ها و مجالس گزینه خوبی باشد و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شما می‌شود. پس ادامه این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

1. از لباس‌های مشکی استفاده کنید

ممکن است برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که چه رنگی لاغر نشون میده؟

می‌توانیم در جواب این افراد بگوییم که رنگ مشکی یا رنگ‌های تیره می‌توانند اندام شما را لاغرتر نشان دهند و اگر فردی چاق یا توپر هستید، می‌توانید از لباس‌های مشکی مانند انواع پیراهن، مانتو یا لباس مجلسی مشکی استفاده کنید.

البته در نظر داشته باشید پوشیدن لباس مشکی به صورت یک رنگ می‌تواند تاثیرات بیشتری روی لاغرتر نشان دادن شما داشته باشد؛ برای مثال می‌توانید از یک پیراهن و شلوار مشکی به منظور لاغرتر نشان دادن شکم و پهلوی خود استفاده کنید.

 

2. از یک شلوار و کمربند مناسب استفاده کنید

بهتر است از یک شلوار فاق بلند به همراه یک کمربند مناسب استفاده کنید، از پوشیدن شلوارهای بسیار تنگ یا کمربندهای نازک که باعث بزرگ نشان دادن شکم و پهلوی شما می‌شود، خودداری کنید.

معمولاً کمربندهایی که اندازه‌ای پهن دارند گزینه بهتری برای لاغر نشان دادن پهلوها و شکم شما به حساب می‌آیند؛ علاوه بر این از بهترین شلوارهایی که لاغر نشان میدهد می‌توان به شلوار دمپا و شلوار راسته اشاره کرد که باعث لاغرتر به نظر رسیدن پاها می‌شوند.

 

3. پوشیدن دامن، یک گزینه راحت برای لاغرتر به نظر رسید

یکی از آسان‌ ترین و بی‌ دردسرترین راه‌ها برای لاغرتر نشان دادن، استفاده از یک دامن مناسب است، شما می‌توانید از انواع دامن‌های ماکسی و میدی استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید دامن‌های خیلی کوتاه برای خانم‌های چاق مناسب نیست و شما باید از دامن‌های بلند یا دامن‌هایی که روی زانو قرار می‌گیرند استفاده کنید.

برخی از دامن‌ها به گونه‌ای دوخته شده‌اند که در ناحیه باسن و ران‌ها گشاد شده و تا روی ساقه پا یا روی زانو قرار می‌گیرند؛ این نوع دامن‌ها می‌توانند گزینه‌ای عالی برای لاغرتر نشان دادن شما به حساب بیایند.

4. از انواع مانتو و کت اندامی استفاده کنید

به جای استفاده از انواع مانتو و کت گشاد و اورسایز که اندام شما را چاق‌تر و تخم مرغی نشان می‌دهند، از مانتو و کت‌های اندامی و فیت استفاده کنید، کت‌هایی که به صورت باریک برش خورده‌اند گزینه بهتری برای لاغرتر نشان دادن شما هستند.


علاوه بر این، مدل مانتوهایی که لاغر نشان می‌دهند معمولاً تا روی باسن یا روی ران‌ها هستند، پس بهتر است هیچگاه مانتوهای بسیار بزرگ و گشاد استفاده نکنید. همچنین در انتخاب پارچه مانتو و کت نیز توجه کرده و از پوشیدن مانتوهایی که دارای پارچه ضخیم هستند پرهیز کنید.

5. از لباس‌های طرح دار استفاده کنید

برای افرادی که سوال می‌کنند چگونه لاغر نشان داده شویم می‌توانیم بگوییم استفاده از لباس‌های طرح‌دار نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

برای مثال لباس‌هایی که به صورت راه راه هستند یا لباس‌هایی که طرح‌دار و گل گلی هستند می‌توانند جزء بهترین مدل لباس برای افراد شکم‌ دار به حساب بیایند. در نظر داشته باشید لباس‌هایی تیره را انتخاب کنید که طرح‌های ریز و کوچک داشته باشد تا با این کار اندام خود را لاغرتر نشان دهید.

سخن آخر

چاق بودن و داشتن اضافه وزن زیاد یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای بسیاری از افراد به حساب می‌آید، به همین دلیل بهتر است از لباس‌هایی استفاده شود که اندام را جمع‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد.

پیدا کردن مدل لباس مجلسی که لاغر نشان دهد یا انواع لباس راحتی و مانتو شلوار برای باریک‌تر نشان دادن اندام، یکی از مهم‌ترین کارها است که شما می‌توانید در هنگام حضور در مهمانی و جشن‌ها برای لاغر و خوشتیپ‌تر شدن انجام دهید.

سریع‌ترین راه برای لاغرتر نشان دادن اندام چاق چه راهی است؟

استفاده از برخی لباس‌ها می‌تواند اندام شما را لاغرتر نشان دهد، برای مثال پوشیدن لباس‌های مدل دار، لباس‌های یکدست و یک رنگ، لباس‌های تیره و دامن‌های بلند سبب لاغرتر نشان دادن اندام شما می‌شود.

برای لاغرتر به نظر رسیدن چه نوع کمربندهایی بهتر است؟

کمربندهایی که پهن هستند و اندازه تیره دارند معمولاً برای لاغر به نظر رسیدن مناسب هستند، بهتر است در این مواقع از کمربندهای باریک و خیلی تنگ استفاده نکنید.

آیا جنس لباس نقشی در لاغر یا چاق نشان دادن افراد دارد؟

بله معمولاً لباس‌هایی که جنس ضخیم دارند یا لباس‌های زمستان باعث چاق‌تر نشان دادن افراد می‌شوند، به همین دلیل بهتر است این افراد از لباس‌های نازک و سبک استفاده کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید