راهنمای خرید

ایده بهترین کادو برای دختر بچه ها ❤️

ایده کادو دخترانه

هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از شیرین‌ترین تجاربی است که برای هر دختربچه‌ای ممکن است، اتفاق بیفتاد. خرید هوشمندانه کادو برای دختربچه‌ها نیاز به ظرافت و سلیقه بیشتری دارد. بهترین ایده کادو برای دختربچه‌ها کادویی است که درعین زیبایی، کودکانه است. برای تجربه خریدی هوشمندانه برای دختربچه‌ها می‌توانید به سایت الیا کیدز مراجعه کنید.

ایده برای کادو تولد دختر بچه

در بیشتر مواقع دختربچه‌‌ها از هدیه گرفتن خوشحال می‌شوند. انتخاب کادوی مناسب برای دختربچه‌ها کمی دشوار است چون انتخاب‌های دختربچه‌ها با یکدیگر متفاوت است. ایده برای کادو تولد دختر بچه شامل گزینه‌های بسیار زیادی است که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می‌شود:

 • نقاشی دختربچه را به اسباب بازی تبدیل کنید.
 • پیشبندهای مادر و کودک برایش سفارش دهید.
 • برای افزایش خلاقیت او مجموعه نقاشی و رنگ آمیزی تهیه کنید.
 • کتاب داستان شخصی او را تهیه کنید.
 • کلکسیون لاک و گیر برای او تهیه کنید.
 • آرزوی بیشتر دختربچه‌ها داشتن لباس‌های دیزنی است.

کادو تولد برای دختر

بیشتر خانواده‌ها با فرا رسیدن روز تولد دختران خود تمایل دارند که کادو تولد برای او تهیه کنند. در این میان با توجه به نکات هوشمندانه زیر می‌توانند انتخاب شایسته و جذابی داشته باشند. به طور مثال اگر تمایل به خرید کتاب دارید، با توجه به محدوده سنی او ، کودک یا نوجوان یا جوان، کتاب مناسبی تهیه کنید.

 • امنیت: کادو تولد برای دختران بایستی کالاهایی کاملاً بی‌خطر باشد. قبل از خرید به میزان سن او برای آگاهی از خطر توجه کنید.
 • شناخت علایق دختر: به طور معمول هدایایی که با دقت فراوان و با توجه به سلایق دختر تهیه می‌شوند، از هدایای گران قیمت باارزش‌تر هستند. گاهی اوقات جعبه کادویی که به دست شما ساخته شده است، ذوق او را بر‌می‌انگیزد. زیرا میزان توجه به او را نشان می‌دهد. به علاوه توجه به مطابقت اندازه این هدیه و بسته‌بندی کادو با معیارهای فرهنگی خانواده ضروری است.

کادو تولد برای دختر 5 ساله

دختران ۵ ساله روحیه‌ای حساس و متفاوت دارند و می‌توان گفت سلیقه آن‌ها به یکدیگر شبیه نیست. موارد زیر می‌تواند به عنوان  کادو تولد برای دختر ۵ ساله خاص و به یاد ماندنی باشد و او را خوشحال کند:

 • همانطور که می‌دانید هر دختر ۵ ساله‌ای به عروسک‌ها علاقه دارد. بدون شک عروسکی که به شبیه به یکی از شخصیت‌های انیمیشنی مورد علاقه او باشد، دوست داشتنی‌تر است.
 • شما می‌توانید با خرید یک ست گیره و سنجاق موی دخترانه زیبا و دوست داشتنی او را ذوق‌زده کنید. حتماً او از این اکسسوری‌های زیبا برای آرایش موهای خود استفاده خواهد کرد.
 • دختران ۵ ساله به خاله بازی علاقمند هستند، بنابراین ست اسباب ‌بازی لوازم خانه یک هدیه مناسب برای آن‌ها است.

کادو تولد برای دختر 2 ساله

دختر بچه ۲ ساله توانایی راه رفتن، حرف زدن، بروز احساسات خود را دارند، بنابراین خرید کادو تولد برای دختر بچه ۲ ساله به دقت بالایی نیاز دارد. مهم‌ترین اصول برای خرید این هدیه اطلاع از علایق دختربچه ۲ ساله و مناسب بودن هدیه با رده سنی او و مفید و کارا بودن هدیه برای پرورش مهارت‌های او می‌باشد. کادو تولد برای دختربچه ۲ ساله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • او سعی در تقلید از کارهای پدر و مادر خود دارد، به همین دلیل وسایل اسباب بازی مانند اسباب بازی لوازم آشپزخانه، لوازم پزشکی و غیره برای او تهیه کنید تا بتواند با آن‌ها بازی کند.
 • دختربچه‌های ۲ ساله به دلیل احساساتی بودن با کوچکترین چیزی این احساسات را بروز خواهند داد، همچنین در این سن افزایش حس کنجکاوی و انرژی برای جنب و جوش و تغییر مکرر علایق آنها را شاهد خواهید بود. به طور مثال امروز ممکن است به شخصیت سگ نگهبان و گشت های پنجولی علاقمند باشند و فردا همانند ماشا در حال خرابکاری باشند.

کادو برای دختر 10 ساله

دختر ۱۰ ساله به نقطه عطف دو رقمی رسیده است که نه کودک است که خرید اسباب بازی او را خوشحال کند، نه در سن نوجوانی است که بتوان وسیله‌ای مخصوص نوجوانان به او هدیه داد. اما با این حال عروسک‌ها به عنوان کادو برای دختر ۱۰ ساله مناسب هستند، زیرا آن‌ها محبوبیت خاصی در میان دختران چه کودک چه در سنین بیشتر دارند. دختران ۱۰ ساله با نزدیکی به سال‌های نوجوانی در حال رشد و همچنین اصلاح علایق خود هستند. بنابراین فرصت هدیه دادن به او می‌تواند این علایق را عمیق‌تر کند. در هنگام تقدیم این کادو لبخند داشته باشید، فخر فروشی نکنید، سلایق او را در نظر بگیرید. کادو برای دختر ۱۰ ساله می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • پاپیت: شما می‌توانید  از این کادو برای ایجاد لحظات خوش برای او استفاده کنید. اگر حباب‌های آن را فشار دهید، صداهای متنوعی تولید خواهد شد. استفاده از این وسیله باعث کاهش استرس، افزایش تمرکز، دوری از انرژی منفی می‌شود. اما توجه به نکات ایمنی را فراموش نکنید.
 • کوله پشتی: بیشتر افراد حتی دختران از دوره کودکی تا دوره نوجوانی و حتی جوانی از کوله پشتی برای نگهداری از کالاهایشان استفاده می‌کنند. والدین با تهیه آن به عنوان کادو برای دختر می‌توانند این وسیله را به او هدیه دهند. این کوله پشتی به عنوان محفظه‌‌ای برای کتاب‌ها و وسایل او و نیز قمقمه، بطری یا لیوان آب و سایر وسایل او استفاده شود و هم می‌تواند در حالت ارگونومی فشار وارده به کمر را کم‌تر کند.
 • کتاب و رمان: خرید کتاب‌ها و رمان‌ها متناسب با سن او نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید شما باشد.

جمع بندی

در انتخاب کادو تولد برای دختربچه با تنوع زیادی روبرو هستیم. چون این فرشته‌های زمینی حتی با یک شکلات هم خوشحال خواهند شد. همچنین درنظر گرفتن هدیه‌ای گران قیمت و پرهزینه لزومی ندارد و کادو تولد برای دختربچه‌ها بایستی سنجیده انتخاب شود. والدین با آگاهی کامل نسبت به کادوها و اسباب بازی‌ها می‌توانند با تهیه‌ی هدیه سرگرم کننده زمینه را برای رشد آنها فراهم کنند. هر کادو انتخاب شده می‌تواند تربیت و روحیه‌ی دختربچه‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل در نظر گرفتن سن دختربچه بسیار مهم است. با مراجعه به اسباب‌بازی فروشی‌ها تنوع خیلی زیاد اسباب‌بازی‌ها را خواهید دید. بنابراین هر بچه‌ای با توجه به سلیقه‌اش می‌تواند اسباب‌بازی، عروسک یا بازی دلخواه خود را تهیه کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید